Úterý 22.09.2020
Drožďová pomazánka, chléb, ovoce, bílá káva
Zeleninový vývar s drobením
Kuřecí čína, rýže
džus, čaj ,voda
Sojový rohlík s máslem, jablko
Středa 23.09.2020
Mrkvová pomazánka s tvarohem, rohlík
Kapustová polévka
Karlovarský kotouč, bramborová kaše
voda, čaj
Knuspi chléb s Kiri sýrem, ovoce, kakao
Čtvrtek 24.09.2020
Avokádová pomazánka, houska, mléko
Hovězí vývar s játrovou zavářkou
Čočka na kyselo, vařené vejce, okurka
šťáva, voda, čaj
Šlehaný tvaroh s ovocem
Pátek 25.09.2020
Rybí pomazánka, lámankový chléb, zelenina, bílá káva
Vločková polévka
Masové koule v rajské omáčce, kolínka
voda, čaj
Máslový croissant
28.09.2020

U Broučků a Včeliček

Třídy v mateřské škole máme dvě, v jedné třídě jsem u Broučků, kde jsou děti od 2-4 let. Druhá třída je třída Včeliček, kde jsou děti ve věku od 4-6 (7) let.

Budova mateřské školy je jednopatrová, třídy jsou světlé a prostorné. Je zde i školní jídelna, třída pro nejmladší děti Broučky a herna, kanceláře, sklady, prádelna a sušárna, třída a herna Včeliček. Každá třída má vlastní vchod,  umývárnu, WC a šatnu.

Děti jsou rozděleny do dvou tříd podle věku. V každé třídě jsou dvě učitelky a jedna učitelka vykrývá snížený úvazek u dětí ředitelky. Třídy i ostatní prostory mateřské školy jsou barevné, působí vesele a příjemně.

V letošním školním roce jsme nově vymalovali celé pravé křídlo, levé křídlo bylo vymalováno v loni. V tomto roce prošlo rekonstrukcí elektroinstalace a snížením stropů i pravé křídlo, což bude nejvíce přínosem v zimním období. Také jsme realizovali projekt Antošovy parky, kdy na zahradu byl umístěn nový herní prvek ve tvaru lodi s lanovým mostem, lezeckou stěnou, tabulí na kreslení a skluzavkou. Pružinové houpačky se zabudovaly v počtu tří jednotlivých a jedné dvoumístné. Zahradu doplňuje zámkový chodník.

Jednotlivé třídy jsme vybavili novými hračkami a učebními pomůckami, hlavně pro dvouleté děti.

Sociální zařízení u třídy Včeliček bylo rekonstruováno a doplněno o sprchový kout.