Pondělí 04.03.2024
Slunečnicový chléb, tvarohová pomazánka s vejci, ovoce
Cizrnová
Rybí filé na zelenině, bramborová kaše
Kakao,mléko, čaj, voda
Houska s máslem, okurka
Úterý 05.03.2024
Loupáček, kakao, ovoce
Zeleninová s ovesnými vločkami
Vepřové maso s játry, rýže, mléčný koktejl
Čaj, mléko, voda
Střapatý chléb, zelenina
Středa 06.03.2024
Sojový rohlík, avokádová pomazánka, ovoce
Cibulová
Pohanka se zeleninou, džus
Mléko, voda, čaj
Rohlík, pomazánkové máslo, ředkvičky
Čtvrtek 07.03.2024
Královský chléb s lučinou, ovoce
Hovězí vývar s bulgurem
Rajská omáčka (hovězí maso), kolínka
Čaj, mléko, voda
Houska cesar s ramou, kedlubna
Pátek 08.03.2024
Lámankový chléb, zeleninová pomazánka
Brokolicová
Pečené kuřecí špalíčky, brambory, zelný salát
Jogurt, ovoce
Mléko, šťáva, voda, čaj

Termín zápisu a kritéria pro přijímání

Zápis se koná 6. 5. 2024 od 10:00-15:00 h.

V tento den bude probíhat v mateřské škole „Den otevřených dveří“. Rodiče s dětmi i ostatní zájemci si mohou mateřskou školu prohlédnout a získat všechny potřebné informace. Prohlídka

je možná po předchozí domluvě i v jiné dny. Po-Pá 6.30 - 16.00 hod. Telefon 487 860 240.

U zápisu předloží zákonný zástupce svůj občanský průkaz a originál rodného listu dítěte.

Potřebné formuláře obdrží zákonní zástupci přímo v mateřské škole u zápisu.

Přijímání dětí do mateřské školy se řídí kritérii s bodovým ohodnocením dle počtu dosažených bodů - od nejvyššího k nejnižšímu.

Při rovnosti bodů rozhoduje věk dítěte. Starší má přednost.

Zde naleznete žádost k přijetí dítěte do mš a souhrnná kritéria pro přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání:
/upload/files/dokumenty-k-zapisu-2024-2025/1-zapis-2024-2025.doc (Velikost: 297.5 kB)

/upload/files/dokumenty-k-zapisu-2024-2025/17-prihlaska-ke-stravovani-ms.doc (Velikost: 32 kB)

/upload/files/dokumenty-k-zapisu-2024-2025/3-zadost-o-prijeti-ditete-k-pv.doc (Velikost: 45.5 kB)

/upload/files/dokumenty-k-zapisu-2024-2025/6-evidencni-list-ditete.doc (Velikost: 69.5 kB)